Akatlar Baymak Kombi Servisi

Kategori: Baymak Kombi | 0

Akatlar Baymak Kombi Servisi Hizmetleri

Akatlar semtinin en eski servislerinden biri olan firmamız yaklaşık 10 yıldır bu bölgeye özel servis hizmetinde bulunmaktadır yaptığımız işi kısaca özetlemek gerekirse arızalı kombilerinizin bakımları, parça değişimleri ve onarımlarını yapmaktayız. Firmamız ayrıca Akatlar semtine özel olarak indirimler yapmakta ve bu indirimler tüm sene boyunca geçerli olmaktadır. İndirimlerimizden ve hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için arızalanan yad abakıma ihtiyacı olan cihazlarınızın garanti süresinin bitmiş olması gerekmektedir firmamız özel servis olarka hizmet veridğinden dolayı sadece garantisi bitmiş ürünler servis hizmeti vermektedir.

  • Akatlar Baymak Kombi Bakımı
  • Akatlar Baymak Petek Temizliği (Temizleme)
  • Akatlar Baymak Parça Değişikliği
  • Akatlar Baymak Parça Arıza Onarımı Servisi
  • Akatlar Baymak Tamir Servisi

Akatlar bölgesinde yapmış olduğumuz kampanyalardan ayrarlanmak için bizlere aşağıdaki servis numarasını vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : BAY-25431,312

Kombi Bakımı Hizmetleri

Kombi cihazlarınızın bakımları geldiğinde muhakkak bakımlarınızı yaptırınız eğer bakımlarınızı yaptırmazsanız kombi ürünlerinizin kışın en soğuk anlarında birden arızaya geçme ihtimali oldukça yüksektir bakımlı kombiler her daim dahaz az yakıt harcar ve daha az arıza yaparlar.

Kombi Petek Temizliği Hizmetleri

Akatlar Kombi Petek temizliği hizmetlerimizde bu konuda uzmanşmış servis ekiplerimiz tarafından ve sadece bu iş için üretilmiş kimyasal ve ve makineler ile yapılmaktdır.
Kombi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Akatlar Baymak Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 

Bir Cevap Yazın