Çağlayan Baymak Servisi

Kategori: Baymak Kombi | 0

Çağlayan Baymak Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi teknik servisi olarak Çağlayan Baymak Kombi Servis hizmetlerimizden tüm Çağlayan faydalanabilmektedir firmamız özel servis hizmeti verdiğinden arızlanan yada bakıma ihtiyacı olan Baymak Kombi’lerinizin garanti süresinin bitmiş olmlası gerekmektedir kombi cihazlarınızın eğer garantisi devam ediyorsa sizin en kısa zamanda Çağlayan Baymak Yetkili Servis‘ine ulaşmanız gerekmektedir.Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Çağlayan Baymak Kombi Bakımı
  • Çağlayan Baymak Petek Temizliği
  • Çağlayan Baymak Parça Değişikliği
  • Çağlayan Baymak Parça Arıza Onarımı Servisi
  • Çağlayan Baymak Tamir Servisi

Çağlayan bölgesinde yapmış olduğumuz kampanyalardan ayrarlanmak için bizlere aşağıdaki servis numarasını vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : BAY-2214214

Kombi Bakımı Hizmetleri

Kombi bakımlarınızda yapılan işlemlerin haricinde filtrelerinizde temizlenir bu sayede kombiniz daha rahat bir şekilde sıcak suyu tüm peteklere iletebilir.
Kombi Petek Temizliği Hizmetleri

Çağlayan Kombi Petek temizliği hizmetlerimizde bu konuda uzmanşmış servis ekiplerimiz tarafından ve sadece bu iş için üretilmiş kimyasal ve ve makineler ile yapılmaktdır. Firmamız yapılan tüm işlemlerde firma resmi formu ile belgelendirmektedir.
Kombi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Baymak Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 

Bir Cevap Yazın