Çağlayan Demirdöküm Kombi Servisi

Kategori: Demirdöküm Kombi | 0

Çağlayan  Demirdöküm Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Çağlayanın en eski servis firmalarından biri olan firmamız Demirdöküm kombi ürünlerinin türü ve modeli  ne olursa olsun yerinde tamir ve bakım hizmetini vermektedir. Ayrıca firmamız peteklerinizin temizliği ve bakımınıda yerinde yapmaktadır. Firmamız ister yoğuşmalı isterse hermetik kombi modellerinizdeki tüm arızalı parça değişimlerini orjinalleri ile birebir olarak değişimini yapmaktadır.

Teknik servis firmamızdan almış olduğunuz her hizmet firmamızdaki dijital veri merkezinde saklanmaktadır ve yapmış olduğunuz her servis işlemi firmamızın resmi formu ile belgelendirilmektedir.Dilerseniz bu bilgileri daha sonra kontrol edebilirsiniz.

Firmamız bu kombi markasında aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

  • Çağlayan Demirdöküm Kombi Bakımı
  • Çağlayan Demirdöküm Kombi Petek Temizliği
  • Çağlayan Demirdöküm Kombi Parça Tamiri
  • Çağlayan Demirdöküm Kombi Arıza Onarımı
  • Çağlayan Demirdöküm Kombi Söküm ve Montajı

Servisimizin yapmış olduğu sıfır parça (Orjinal parça )değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir garanti süresi içinde cihazınız tekrar arıza yaparsa ve bu arıza garanti verdiğimiz parçadan kaynaklanırsa ücretsiz olarak servislerimizden yararlanabilirsiniz. F

Firmamızın uzman ekipleri sayesinde gezici araçlarımız ile siz servis kaydı oluşturduğunuzda size en kısa sürede ulaşıp sorunlarınızı ortadan kaldırmaktadır.

Hizmetlerimiz ve varsa bu bölgeye ait kampanyalarımız için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Demirdöküm Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet ve kampanya sunduğumuz bölgenin haritası.

Bir Cevap Yazın