Çağlayan Eca Kombi Servisi

Kategori: ECA Kombi | 0

Çağlayan Eca Kombi Servisi Hizmetlerimiz

 

Bir kombi cihazında ne ararsanız Eca kombi cihazında o ve hatta daha fazlası var güvenliği en üst düzeyde tutan Eca yapmış olduğu yenilikler ile kombi üreticileri arasında daima söz sahibi olmuştur. Almış olduğu ödüller ile bu garantiyi vermektedir. Eca ürünlerinde üretim ve satış sonrasındaki sloganı Daima Kaliteli ve Yıllarca Beraber ile bu bilinçte hareket ederek tüm üretimde olduğu ürünlerde son kullanıcının daima yanındadır.

Firmamız Eca markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermekte ve cihazların tüm arızalarında orjinal parçalar kullanarak bu parçalara ve işçiliğimize 1 yıl firma garantisi vermektedir. Bu süre içerisinde garanti verdiğimiz parçada herhangi bir sorun çıktığında ücretsiz olarak servis hizmetimizden yararlanabileceksiniz. Eca’nın özel teknik servisi olarak sadece garantisi bitmiş ürünlere teknik destek ve kampanyalarımız bulunmaktadır garantisi devam eden ürünlere hizmetlerimiz bulunmamaktadır.

Hizmetlerimizden daha uyguna yararlanabilmeniz için Aynı Gün Kombi Servisi Kampanyası yapılmakta ve bu kampanya ile tüm hizmetlerimizden %10 ile %15 arasında indirim yapılmaktadır.

Bu indirimlerden yararlnamak için bizlere aşağıdaki kampanya kodunu vermeniz yeterlidir.

Çağlayan Eca Kombi Bakım Kampanyası : ECA-870012

Şirketimiz cihazlarınızda kaşılaşmış olduğunuz aşağıdaki arıza türlerinde destek talep edebilirsiniz.

  • Kombi Arızalarında
  • Kombi Bakımlarında
  • Kombi Petek Temizliğinde
  • Kombi Parça Değişiminde
  • Kombi Söküm ve Montajında
  • Kombi Kart Tamiri ve Satışı
Caglayan Eca Kombi Servisi

 

Eca Kombi Bakımı ve Eca Petek Temizliği

Firmamız olarak bakımlı olan petek ve kombilerin bakımsız cihazlara göre çok daha az arıza yaptığı ve performans olarak yüksek olduğunu bildirmekte ve zamanını geçirmeden hem kombi bakımınızı hemde petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye etmektedir.

Hizmetlerimiz ve kampamyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Eca Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Eca’nın yeni üretime soktuğu Eca Akıllı Bızdık Reklamı

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Bir Cevap Yazın