Çağlayan Klima Kombi Servisi

Kategori: Klima Servisleri | 0

Çağlayan Klima Kombi Servisi 

Çağlayanın klima ve kombi servisi olarak bu iki üründede kusursuz bir teknik servis hizmeti almak için bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın yapmış olduğu hizmetlerde firmamızın garantisi altında yapılmaktadır sıfır parça değişiminde 1 sene garanti vererek hizmette bulunmaktayız.

Firmamız özel servis olarak hizmet vermekte ve sadece garantisi tükenmiş ürünlere servis hizmetinde bulunmaktayız cihazınızın garantisi devam ediyorsa sizin markanın Yetkili Servis’ine ulaşmanız gerekmektedir.

Çağlayan Klima Arıza Servisi

Cihazınızda herhangi bir arıza ile karşılaştığınızda bizlere ulaşarak oluşmuş olan tüm arızaları aynı gün içinde uzman ekiplerimiz tarafından tamiri yapılmaktadır. Cihazlarınızın tüm parça değişimlerinde orjinal parça kullanmakta ve bu parçalara 1 yıl firma garantisi verilmektedir. Bu zaman zarfında cihazınızda tekrar bir arıza ile karşılaştığınızda ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çağlayan Kombi Arıza Servisi

Kombi ürünlerinizde sıcak su vermeme yada ısıtmama sorunlarınızın tamamında uzman ekiplerimiz arızalarınızı kısa bir zamanda çözüme ulaştırmaktadır bu arızalar cihazınız sökülmeden hemen yerinde gözünüzün önünde tamiri yapılmaktadır. Bu işlemler’de klima servisi hizmetlerimizde olduğu gibi orjinal parça ve sıfır parçalarda 1 sene firma garantisi verilerek yapılmaktadır.

Servis hizmetlerimizde aşağıdaki teknik hizmetleri alabilirsiniz.

  • Çağlayan Kombi Parça Temini
  • Çağlayan Kombi Arıza  Tamiri
  • Çağlayan Klima Parça Temini
  • Çağlayan Klima Arıza Tamiri
  • Çağlayan Klima Söküm ve Montajı
  • Çağlayan Klima Gaz Sarjı

Hizmet verdiğimiz Markalar

Arçelik Klima – Bosch Klima – Vestel Klima – Airfel Klima – Beko Klima – Lg Klima – Demirdöküm Klima – Rubenis Klima – Toshiba Klima – York Klima -Mitsubishi Klima – Daikin Klima – Sigma Klima – Isısan Klima -Samsung Klima – Fujitsu Klima

Çağlayan Servis Kampanyası 

Firmamız hem Kombi Bakımı hemde Klima Bakımı yaptıran müşterilerimize %30 indirim yapmaktadır bu kampanyamız tüm yıl boyunca geçerlidir ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Klima Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir Cevap Yazın