Çeliktepe Demirdöküm Servisi Hizmetleri

Kategori: Demirdöküm Kombi | 0

Çeliktepe Demirdöküm Servisi Hizmeti ve Kampanya Bilgileri 

Çeliktepe semtine özel Demirdöküm servisi olarak hizmet veren firmamız cihazlarınızda yaşamış olduğunuz tüm arızaları yerinde ve gününde hizmet vermekteyiz. Demirdöküm markası klima ve kombi ürünlerinde gerek bakım gerek parça değişikliği tarzında yada arızaların giderilmesi konusunda teknik servis ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Gününde hizmet veren ekiplerimiz hemen hemen tüm arızaları yerinde tamir etmektedir. Bu markaya ara ara kampanya düzenleyen firmamız bu kampanyalar sayesinde sizlere servis hizmetimizdeki fiyat avantajlarını yaşatmaktayız almış olduğunuz kampanyalı servis hizmetimizdeki fiyatlar normal fiyat listesi üzerinden %10 ila %15 arasında değişmektedir.

Demirdöküm  teknik servisimiz aşağıdaki işlemleri yapmaktadır.

  • Çeliktepe Demirdöküm kombi tamiri 
  • Çeliktepe Demirdöküm kombi bakımı
  • Çeliktepe Demirdöküm kombi petek temizliği
  • Çeliktepe Demirdöküm klima tamiri
  • Çeliktepe Demirdöküm klima söküm ve montajı
  • Çeliktepe Demirdöküm klima bakımı

 

Çeliktepe Demirdöküm Kombi Bakımı

Kombi bakımlarınızı birçok kez aksatmamanız gerektiğini söylemiştik yinede aksatıldığında  cihazınızın başına neler gelebileceğini birkez daha anlatmak istiyoruz. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki kombi bakımı gereksiz diye düşünenler çok yanılmaktadır zira bakım yapılmayan ürünler ile yapılanlar arasındaki farkı şu şekilde açıklayalım örnek vermek gerekirse evinizde 2 oda var bir odanızı sürekli silip temizliyorsunuz diğer odanızı ise asla temizlemiyorsanız iki odayada girdiğinizde bir müddet sonra arada nasıl bir fark oluyor ? hem kirli hem pis kokan havasız aynı zamanda odanın içindeki eşyaların sararmış pislenmiş olduğunu görmektesiniz kombi bakımındada durum aynıdır bakımı yapılmayan kombiler pas ve küften bir müddet sonra arızalar meydana gelmektedir. İşte bu arızaların meydana gelmemesi hemde yüksek faturalar ile karşılaşmamak için her kış ayına girmeden önce muhakkak kombi bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 

Çeliktepe Demirdöküm Kombi Petek Temizliği

Kombi peteklerinizde en az kombi cihazlarınız kadar önemli olduğunu belirtmek isterim zira ısınma sorunlarınızın büyük bir çoğunluğu peteklerinizden kaynaklanmaktadır bu petek sorunlarının %90’ı peteklerin temizlenmemesinden kaynaklanmaktadır. Petek temizliği yapılmadığı takdirde peteğin içinde oluşan kirli balçıkımsı su zamanla peteklerin diplerine çökerek  peteklerin alt kısımlarının ısınmamasına neden olmaktadır. Petek temizliğinizi her sene değil fakat 2-3 senede 1 kez yaptırmanız yeterli olacaktır.

 

Klima Bakım ve Söküm Montaj Hizmetimiz 

Klima cihazlarınızın bakımlarını hemen yerinde yapmaktayız  bu bakım esnasında cihazlar elektriksel ve elektroniksel parçalarıda kontrol edilmektedir. Klima bakımlarınız ilaçlı ve kontrollü bir şekilde yapılmaktadır.Klimalarınızı bir yerden başka bir yere taşımak istiyorsanız firmamızdan bu işlemide yaptırabilirsiniz. Ücretler konusunda hemen aşağıdaki telefon numalararından bizlere ulaşabilirsiniz.

Çeliktepe Demirdöküm Servis Numarası
0212 254 0 444
0546 238 7 225

 

 

Bir Cevap Yazın