Etiler Baymak Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Kategori: Baymak Kombi | 0

Etiler Baymak Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Etiler bölgesinde Baymak özel kombi servisi olarak hizmet veren firmamız. Kombi ürünlerinizde karşılaştığınız hemen hemen tüm sorunları ve arızaları yerinde çözüme ulaştırmaktadır. Kombi cihazının sökülmeden yerinde tamiri ve bakımını konusunda uzman Teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Kombi cihazınızın ayrıca dilerseniz kombi petek temizliğinide yapmaktayız. Başlıca aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz.

  • Etiler Baymak Kombi Bakımı
  • Etiler Baymak Petek Temizliği
  • Etiler Baymak Parça Değişikliği
  • Etiler Baymak Parça Arıza Onarımı
  • Etiler Baymak Tamir Servisi

Kombi Bakımı 

Kombi cihazlarınızın bakımı kombileriizin arıza yapmamasını sağlamak amacı ile yapılan genel temizlik ve bakım hizmetidir kombi bakımınızı yaptırdığınızda tüm arızalardan kurtulmuş sayılmazsınız zira kombi cihazlarının kullanıcı hatası parçanın eskimesi yada farklı bir dış etken yüzünden arızalanma ihtimali vardır. Kombi bakımında elektronik parçalar  hareketli parçalar kontrol edilir yanma odası ve esanjörler pastan ve kirdan arındırılarak en iyi şekilde çalışır hale getirilmektedir.

Kombi Petek Temizliği 

Kombi peteklerinizde en az kombi bakımınız kadar önemlidir zira kombi peteklerinizin içinde dolaşan kirli su balçık hale getirip peteklerin alt kısımlarında birikir ve bir zaman sonra orda sertleşerek peteklerin içinden geçen sıcak suyun geçişi engellenmektedir.Bu yüzden’de peteklerinizin alt kısımlar ısınmaz sadece üst kısımları ısınmaktadır. Bu aynı zamanda  kombinizin arızalanmasına’da neden olabilir içi pis olan su sürekli sürkülasyon olduğu için filtreniz kirlenir ve zamanla kombiniz arıza yapabilir.

Kombi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Levent General Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 

Bir Cevap Yazın