Fulya Arçelik Kombi Servisi Hizmetleri

Kategori: Arçelik Kombi | 0

Fulya Arçelik Kombi Servisi Hizmet Bilgileri 

Şirketimizin Fulya bölgesindeki  yapmış olduğu Teknik Servis hizmetlerinden Arçelik marka kullanan tüm Kombi kullanıcıları faydalanabilmektedir.Kombi servis hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için arızalı olan cihazınızın garantisinin bitmiş olması gerekmektedir. Kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm sorunları gününde ve yerinde servis sloganı ile hizmet vermekteyiz. Bu açıdan yapılan tüm sıfır parça takımlarında firmamız tarafından 1 sene firma garantisi vermekteyiz. Bu zaman zarfında cihazınızda bizim taktığımız ve  garanti verdiğimiz parçadan bir sıkıntı tada arıza ile karşılaşırsanız ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanırsınız.

Firmamızdan aşağıdaki hizmetleri talep edebilirsiniz.

  • Fulya Arçelik Kombi Bakımı
  • Fulya Arçelik Kombi Petek Temizliği
  • Fulya Arçelik Kombi Parça Tedariği
  • Fulya Arçelik Kombi Arıza Servisi
  • Fulya Arçelik Kombi Teknik Servis
  • Fulya Arçelik Kombi Kartı Tamiri

Servis hizmetlerimizden yararlandığınız takdirde bu bölgeye zaman zaman Kampanyalar oluşturmaktayız lütfen operatörümüze kampanyanın olup olmadığını sorunuz.

Kombi ürünlerinizde karşılaştığınız tüm arızalarda arıza tespiti içinde firmamızı çağırabilirsiniz sadece servis ücreti alınarak yapılan işlemde cihazınızın tüm kontrolleri yapılarak sizlere arızalı cihazınız ile alakalı detaylı bilgi verilmektedir.

Firmamız ayrıca Petek temizliği ve Kombi Bakımı hizmetlerinide aynı anda alırsanız kombi bakımınızı 80 Tl’den 50 TL’ye düşürmektedir bu kampanyamızdan  yıl snonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve kombi kampanyalarımız ile alakalı  daha fazla bilgi için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Fulya Arçelik Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir Cevap Yazın