Gayrettepe Demirdöküm Kombi Servisi

Kategori: Demirdöküm Kombi | 0

Gayrettepe  Demirdöküm Kombi Servis Bilgilendirmesi

Gayrettepe semtine özel olarak yapmış olduğumuz servis hizmetlerimizden kombi cihazlarınızın petek temizliği kombi bakımı ve parça değişimi hizmetlerini uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için cihazınızın garantisinin bitmiş olması gerekmektedir. Firmamız kışın en çok kullanmış olduğunu bu ısıstma sistemleri cihazının tüm arızalarında hızlı ve yerine çözüm sunmaktadır.

Teknik servis firmamız kış aylarına girmeden kombi cihazlarınızın bakımını yaptırmanızı veyahutta kombi peteklerinizin temizliği yaptırmanızı şiddetle önermektedir zira bir çok arızanın kaynağı bakımsızlık olarak tespit edilmektedir. Bir kombi cihazının senede 1 kez bakıma girmesi gereklidir bu sayede hem kombi cihazınız uzun ömürlü olmakta hemde daha verimli bir ısıya kavuşmaktasınız. Kombi ve petek temizliği bakımını yaptırmanızın diğer bir faydasıda tasarruf edebilmenizdir zira ısınmayan kombilerinizin derecelerini sürekli yukarda tutmak zorunda kalırsınız ve bu enerjinin bir kısmı dışarı kaçmaktadır. Bakımları sayesinde ısının tamamına yakınından faydalanırsınız.

Firmamız bu kombi markasında aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

  • Gayretepe Demirdöküm Kombi Bakımı
  • Gayrettepe Demirdöküm Kombi Petek Temizliği
  • Gayrettepe Demirdöküm Kombi Parça Tamiri
  • Gayrettepe Demirdöküm Kombi Arıza Onarımı
  • Gayrettepe Demirdöküm Kombi Söküm ve Montajı

Teknik servis ekiplerimizden kombi ürünleriniz ile alakalı her türlü yardım isteyebilirsiniz bu konuda uzmanlaşan ekiplerimiz size yardım etmekten şeref duymaktadırlar

Firmamızın yaptığı tüm işlemler kayıt altına alınmaktadır.

Hizmetlerimiz ve varsa bu bölgeye ait kampanyalarımız için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Gayrettepe Demirdöküm Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir Cevap Yazın