Hasköy Baymak Klima Servisi Hizmetlerimiz

Kategori: Baymak Klima | 0

Hasköy Baymak Klima Servisi Hizmet ve Bilgilendirmeler 

Siz değerli Baymak kullanıcılarına özel olarak yapılmış bu servis kampanyasından 2018 yılı sonuna kadar (Aksi belirtimediğinde diğer senelerde’de geçerlidir) yararlanabilirsiniz  bu sayede kombi cihazlarının arızalarını ve parça değişimlerinin yanısıra cihazlarının bakımlarını ve söküm montajlarınıda yaptırabilirsiniz. Klimalarınızdaki birçok arıza hemen yerinde giderilmektedir fakat bazı arızalar ki bunlar genelde büyük parça dğeişimleri gerektiğinde cihazınız atölyemize alınmak zorunda kalabilir. Cihazınızın kompresörünün değişimi yada kasa değişiminde cihaz hem parça değişimi hemde test etmek için atölyemize getirilir ve tüm değişimleri firmamız bünyesinde yapılır test edildikten sonrada cihazın geri takımı yapılmaktadır.

Firmamız bu markaa özel Hasköy bölgesinde özel kampanya başlatmış ve tüm hizmetlerimizden kampanyalı bir şekilde %12’lik bir oranla indirime hak sahibi olabilmektedir. Cihazlarda aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Kampanya kodumuzu bize lütfen bildirin : Kod : BAY-1223687

  • Hasköy Baymak Klima Bakımı 
  • Hasköy Baymak Klima Söküm ve Montajı
  • Hasköy Baymak Klima Parça Değişimi ve Onarımı
  • Hasköy Baymak Klima Arıza Onarımı 
  • Hasköy Baymak Klima kart tamiri , kompresör değişimi
  • Hasköy Baymak Klima Gaz Sarjı

Klimarının randımanlı çalışması ve verim alabilmeniz için bu cihazların senede 1 kez muhakkak bakıma girmesi gerekmektedir cihazlarınızda yapılan bu bakımlar sayesinde klimanızın ömrü artmaktadır.

Klimalarınız ve kampanyalarınız ile alaklı söküm ve montaj hizmetleri için bizlere İletişim bölümünden yada bu sayfanın hemen altındaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Hasköy Baymak Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet ve kampanya yaptığımız bölgenin  haritası.

Bir Cevap Yazın