Levent Baymak Kombi Servisi

Kategori: Baymak Kombi | 0

Levent Baymak Kombi Servisi Hizmetleri

Levent özel Baymak Teknik servisi olarak yaptığımız tüm işlemlerde firma garantisi altına alınmaktasınız parça değişimi ve işçiliğimiz 1 sene firma garantisi altına alınmaktadır. Firmamızın yapmış olduğu hizmetlerde ayrıca %10 indirimli kmapanyası bulunmaktadır bu kampanyalardan ve hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için cihazlarınızın garanti sürelerinin bitmiş olması gerekmektedir firmamız özel servis hizmeti verdiğinden garantisi devam eden ürünlere servis hizmetinde bulunmamaktadır.

  • Levent Baymak Kombi Bakımı
  • Levent Baymak Petek Temizliği
  • Levent Baymak Parça Değişikliği
  • Levent Baymak Parça Arıza Onarımı Servisi
  • Levent Baymak Tamir Servisi

Kombi Bakımı Hizmetleri

Kombi bakımında yapılanlar cihazlarınızın arızalarının giderimi değil daha iyi randıman vermesi ve daha az arıza görmesini sağlamaktadır bakımlı kombiler daha uzun ömürlü olmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Hizmetleri

kombi peteklerinizin içlerinin temizlenmesi sayesinde kaybetmiş olduğunuz ısıyı geri kazanır ve daha az gaz maliyeti ödersiniz Petek temizliği hizmetlerimiz makineli ve ilaçlı olarak yapılmakta tahmini olarak 5 petekli bir kombinizin bakımı ve temizliği 1 saat kadar sürmektedir.

Kombi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Levent Baymak Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 

Bir Cevap Yazın