Levent General Klima Servisi Kampanyası

Kategori: General Klima | 0

Levent General Klima Servisi Kampanyası ve Bilgilendirmesi 

 

Şirketimiz General marka klimaların bakımlarını ve parça değişimlerini yerinde yapmakta ve bu yapılan hizmetlerde 2018 yılı sonuna kadar kampanya oluşturmaktayız kampanyamız dahilinde tüm yapılan işlemler genel fiyat listesi üzerinden yapılmaktadır. Firmamız bu yapılan hizmetlere özel indirim ve kampanya şeklinde %10  bazı hizmetlerimiz’de ise %15 indirim uygulanmaktadır. Parça değişimleri yapıldığı zaman ve işçiliğimize (Sıfır Parça Değişimlerinde) 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Başlıca hizmetlerimiz hemen aşağıda bulunmaktadır.

  • Levent Klima Bakımı
  • Levent Klima Söküm ve Montaj
  • Levent Klima Parça Değişimi
  • Levent Klima Arıza Onarımı
  • Levent Klima Gaz Sarjı
  • Levent Klima Elektronik Kart
  • Levent Klima Kumanda Satışı ve Değişimi

Firmamızın bu kampanyasından yararlanabilmeniz için bizlere aşağıdaki kodu kayıt açtırırken operatörlerimize bildirmeniz yeterlidir.

Kod : GEN-566324

Neler Yaparız  ?

Cihazlarınızdaki tüm arızaların öncleikle keşfini yaparız arıza tespit edildikten sonra sizlere arızanın giderilmesi için gerekli ödeme bilgisi sunulmaktadır eğer kabul ederseniz işlemlere başlanır, kabul etmediğiniz takdirde önceden size bildirilmiş olan servis ücretini alınıp  servis işlemi sonlandırılmış olur.

Klima bakımlarınızı 2 türlü yapmaktayız bu müşterinin ve klimanın ihtiyacına göre değişmektedir örnek vermek gerekirse çok kirli ve yıllardır bakım yapılmamaış klimaların ağır bakım yapılması gerekebilir  diğer tarafdan her sene bakımı yapılan klimanın ise sadece genel bakım yapılması yeterli olmaktadır. Ağır bakım ile genel bakım arasındaki fark Ağır bakımda klima iç ve dış üniteler sökülür ve atölyede bakımları yapılır Genel bakımda ise klima yerinde bakım yapılmaktadır.

Firmamız bu markaya özel servis hizmeti vermekte garantisi devam eden ürünlere hizmette bulunmamaktayız. Eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa sizin en yakın General Klima Yetkili Servis’ine ulaşmanız gereklidir.

Not: Kampanyamız diğer bölgelerde yaptığımız kampanyalardan farklılık gösterebilir.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Levent General Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Servis ve kampanya yaptığımız bölgenin haritası.

 

 

 

Bir Cevap Yazın