Lg Klima Servisi Hizmetlerimiz

Kategori: LG Klima | 0

Lg Klima Servisi Hizmetlerimiz ve Bilgilendirme 

 

Lg marka klimaların özel servisi olarak hizmet veren firmamız tüm Lg klima modellerinin arız, bakım ve parça değişimini uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamız Lg marka klimalarınızın Söküm ve Montaj hizmetlerinide vermekte ayrıca semtlere özel kampanyalar’da düzenlemektedir. Firmamız özel servis hizmeti verdiğinden sadece garantisi tükenmiş ürünlere hizmet vermektedir.

 

Firmamızın yapmış olduğu işlemler hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Klimaların arızalarının giderimi
  • Klimaların bakımları
  • Parça değişimleri ve tedariği
  • Klima söküm ve montajı
  • Kumanda tedariği ve değişimi

Firmamızın yaptığı her işlem formlar kesilerek sizlere bilgisi sunulmaktadır. Bu sayede geçmişe dönük tüm işlemleri öğrenebilirsiniz.

LG Klima Bakımı 

Klima cihazlarınızın pis koku verme yada tam randımanlı ısıtmama, sık sık arıza yapması bakımlarının yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Bakımsız klimalar sürekli olarak sorunlar ile karşılaşmanıza neden olur. Bu sorunlar ile karşılaşmamak için klima bakımınızı aksatmamanızı önermekteyiz.

Klima Söküm ve Montaj Hizmetlerimiz

Kullanmaktan vazgeçtiğiniz yada bir klimayı farklı bir yere taşınmasını istiyorsanız firmamız bu işlemleride yapmaktadır. Çalışan klimalarınız aynı şekilde gazı toplanarak taşıma işlemi yapılır ve montajı yapılır ve çalışır bir şekilde teslimatı yapılır.

Firmamızın Lg klima servisi hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Lg Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 

Bir Cevap Yazın