Maslak Arçelik Kombi Servisi

Kategori: Arçelik Kombi | 0

Maslak Arçelik Kombi Servisi ve Hizmet Bilgileri

Kombi cihazlarınızdaki arızalar ve bakım ihtiyaçlarını uzman ekiplerimizce aynı gün içinde yapmakta ve yaşamış olduğunu tüm sorunları gidermektedir. Firmamızın yapmış olduğu bu hizmetlerden önce kombinizde arıza olup olmadığı kontrol edilmektedir, eğer arıza ile karşılaşılırsa öncelikle arızanın giderilmesi gerekmektedir kombiye yada peteğe yapılan bakımlar arızanın giderilmesini sağlamaz bu açıdan öncelikle arızanın giderilmesi gereklidir.

Kombilerde daha çok su kaçırma yada basınç düşmesi gibi arızalar ile karşılaşırız kışın ise daha çok petek ısıtamama gibi sorunlar ile karşılaşırız bu arızaların birçoğuda bakımsız kombi cihazlarında karşılaşırız. Bakımsız olan kombilerde arızalar sık sık tekrar etmektedir eğer kombinize bakmazsanız normal olarak 15-20 sene ömrü bulunan bir kombi cihazının ömrü yarı yarıya düşmektedir bu açıdan firmamız muhakkak kombi bakımlarınızı yaptırmanızı tavsiye etmektedir.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Maslak Kombi Bakımı
  • Maslak Kombi Petek Temizliği
  • Maslak Kombi Arıza Servisi
  • Maslak Kombi Parça Temini
  • Maslak Kombi Söküm ve Montajı

Hizmetlerimizden indirimli bir şekilde yararlanmak istiyorsanız bizlere aşağıdaki kampanya kodunu vermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Kodu : ARC-541107

Hzimetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Maslak Arçelik Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir Cevap Yazın