Maslak Demirdöküm Kombi Servisi

Kategori: Demirdöküm Kombi | 0

Maslak Demirdöküm Kombi Servisi

Maslak semtinin Demirdöküm marka kombi ürünlerinin arızalarını bakımlarını ve parça değişimlerini yapan firmamız cihazlarınızdaki yaşamış olduğunuz tüm sorunları en kısa zamanda tamirlerini yapmaktadır. Tamir sonrasında resmi bilgilendirme formu keserek sizlere arıza hakkında detaylı bilgi vermektedir. Kombi cihazlarınızdaki arızalar ve parça değişimleri uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Yapılan parça değişimlerinde sıfır ve orjinal parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi vermekteyiz.

Firmamız kombi cihazlarınızda yaşamış olduğunuz tüm arızalar en kısa zamanda içinde tamirleri yapılmaktadır. Bu tamirler uzman ekiplerimizce yapılmakta ve tamir esnasında arıza ile alakalı bilgileri sizlere sunulmaktadır. Kombinizdeki arızaların büyük çoğunluğu kombinizin bakımsızlığından kaynaklanmaktadır bu açıdan kombi cihazlarınızın her sene bakımlarını yaptırmanızı önermekteyiz.

Neler Yaparız ?

Firmamız Demirdöküm kombi cihazlarınızdaki tüm arızaları aynı gün içinde gerek mekanik gerekse elektronik parça değişimlerini yapmaktadır. Arızaların tamirlerinde mümkün olduğu kadar arıza yerinde tamir edilmektedir eğer kazan arızası yada elektronik kartta bir arıza varsa cihazınızın atölyeye alınması gerekebilmektedir. Genel olarak aşağıdaki işlemleri yapmaktayız.

  • Maslak Demirdöküm Kombi Servisi
  • Maslak Demirdöküm Arıza Servisi
  • Maslak Demirdöküm Kombi Bakımı
  • Maslak Demirdöküm Kombi Teknik Servis
  • Maslak Demirdöküm Kombi Kart Tamiri
  • Maslak Demirdöküm Kombi Parça Değişimi

Firmamız aynı zamanda kombi ürünlerinizin periyodik bakımlarınıda yapabilmektedir 2 tip periyodik bakım hizmeti verilmektedir.

  1. Maslak Demirdöküm Kombi Bakım
  2. Maslak Demirdöküm Kombi Petek Temizleme

Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Maslak Demirdöküm Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir Cevap Yazın