Okmeydanı Baymak Kombi Servisi

Kategori: Baymak Kombi | 0

Okmeydanı Baymak Kombi Servisi Hizmetleri

Okmeydanı Baymak kombi teknik servisi olarak yapılan tüm işlemleri firmamızın uzman ekip ve aletleri ile yapılmakta olup tüm hizmetler atölyeye getirilmeden yerinde tamir sloganı ile yapılmaktadır. Parça değişimlerinizde ve işçiliğimizde firmamızın 1 sene garantisi bulunmaktadır. Yapılan tüm hizmetlerimizde geçerli olmak üzere %10 indirim alabilirsiniz bu kampanya sadece Okmeydanı bölgesine özel olarak yapılmakta ve diğer bölgelerdeki kampanyalar ile farklılık gösterebilmektedir.

  • Okmeydanı Baymak Kombi Bakımı
  • Okmeydanı Baymak Petek Temizliği
  • Okmeydanı Baymak Parça Değişikliği
  • Okmeydanı Baymak Parça Arıza Onarımı Servisi
  • Okmeydanı Baymak Tamir Servisi

Okmeydanı bölgesinde yapmış olduğumuz kampanyalardan ayrarlanmak için bizlere aşağıdaki servis numarasını vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : BAY-2313433

Kombi Bakımı Hizmetleri

Kombi bakımının temel amacı cihazlarınızın daha performanslı çalışması ve aynı zamanda kombinizin ömrünü uzatmaktadrı bakımlı kombiler yapılan ölçümlerde yapılmayan kombilerden daha uzun çalışma zamanı bulunmaktadır.
Kombi Petek Temizliği Hizmetleri

Okmeydanı Kombi Petek temizliği servisi hizmetlerimizde bu konuda uzmanşmış servis ekiplerimiz tarafından ve sadece bu iş için üretilmiş kimyasal ve ve makineler ile yapılmaktdır. Firmamız yapılan tüm işlemlerde firma resmi formu ile belgelendirmektedir.
Kombi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Okmeydanı Baymak Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 

Bir Cevap Yazın