Ortaköy Eca Kombi Servisi

Kategori: ECA Kombi | 0

Ortaköy Eca Kombi Servisi Hizmetlerimiz

30 Yılı aşkındır Isıtma Sistemleri üreticisi ve geliştiricisi olan Eca konusunda en kaliteli ürünler üretmeye devam etmekte. 2016 yılında tasarım ödülü alan modelleri ile hem estetiklik açısından hemde güvenlik açısından son derece kullanışlı ve kaliteli ürünler üretmektedir. Eca Kombi cihazları yurt içinde üretilmekte ve argeside kendi firma bünyesi içerisinde yapılarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.

ortakoy eca kombi servisi

Firmamız Eca marka cihazların özel teknik servisi olarak hizmet vermekte ve bu cihazlarda olası arızalarında aynı gün içerisinde hizmet vererek tüm sorunlardan kurtulmanızı sağlamaktadır. Firmamız sadece garantisi tükenmiş ürünlere servis hizmeti vermektedir eğer bozulan cihazınızın garantisi devam ediyorsa size en yakın Eca Yetkili Servis‘ine ulaşmanız gerekmektedir.

Genel olarak aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

  • Kombi cihazlarının arızalarını gidermek
  • Kombilerin bakımlarını yapmak
  • Kombi petek temizliğini yapmak
  • Kombi arızalı parça değişimi yapmak
  • Kombi söküm ve montaj hizmetini yapmak

Firmamız ayrıca Ortaköy semtine özel olarak kombi servis kampanyası düzenlemekteyiz bu kampanya sayesinde tüm yapılan hizmetlerde %10 indirim alabilirsiniz bunun için bize aşağıdaki kodları vermeniz yeterlidir.

Kombi Bakım Kampanyası : ECA-330254

Not : Kombi kampanyalarımızda bölgeye özel olarak kampanya yapılmaktadır bu açıdan diğer kampanya ve indirimler ile farklılık gösterebilir.

Eca Kombi Reklamı Uzun Versiyonu 

Firmamızın tüm hizmetleri ve kampanyaları ile alakalı bilgi almak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Eca Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir Cevap Yazın