Ortaköy Klima Kombi Servisi

Kategori: Klima Servisleri | 0

Ortaköy Klima Kombi Servisi 

Ortaköyde ikamet eden tüm klima ve kombi kullanıcılarına servis hizmetinde bulunmaktayız. Hem kombi hemde klima cihazlarınızın aynı anda temizlik ve bakımlarını yapan firmamız bu işlemler için özel üretilmiş cihazlar ve kimyasallar kullanmaktadır. Servis kaydı oluşturduğunuz andan en geç  3 saat içinde sizlere ulaşan ekiplerimiz hem klimanızın hemde kombinizin bakımlarını yerinde aynı gün içinde kısa bir sürede yapmaktadır.

Ortaköy Klima Arıza Servisi

Cihazınızda herhangi bir arıza ile karşılaştığınızda bizlere ulaşarak oluşmuş olan tüm arızaları aynı gün içinde uzman ekiplerimiz tarafından tamiri yapılmaktadır. Cihazlarınızın tüm parça değişimlerinde orjinal parça kullanmakta ve bu parçalara 1 yıl firma garantisi verilmektedir. Bu zaman zarfında cihazınızda tekrar bir arıza ile karşılaştığınızda ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ortaköy Kombi Arıza Servisi

Kombi ürünlerinizde sıcak su vermeme yada ısıtmama sorunlarınızın tamamında uzman ekiplerimiz arızalarınızı kısa bir zamanda çözüme ulaştırmaktadır bu arızalar cihazınız sökülmeden hemen yerinde gözünüzün önünde tamiri yapılmaktadır. Bu işlemler’de klima servisi hizmetlerimizde olduğu gibi orjinal parça ve sıfır parçalarda 1 sene firma garantisi verilerek yapılmaktadır.

Servis hizmetlerimizde aşağıdaki teknik hizmetleri alabilirsiniz.

  • Ortaköy Kombi Parça Temini
  • Ortaköy Kombi Arıza  Tamiri
  • Ortaköy Klima Parça Temini
  • Ortaköy Klima Arıza Tamiri
  • Ortaköy Klima Söküm ve Montajı
  • Ortaköy Klima Gaz Sarjı

Hizmet verdiğimiz Markalar

Arçelik Klima – Bosch Klima – Vestel Klima – Airfel Klima – Beko Klima – Lg Klima – Demirdöküm Klima – Rubenis Klima – Toshiba Klima – York Klima -Mitsubishi Klima – Daikin Klima – Sigma Klima – Isısan Klima -Samsung Klima – Fujitsu Klima

Ortaköy Servis Kampanyası 

Firmamız hem Kombi Bakımı hemde Klima Bakımı yaptıran müşterilerimize %30 indirim yapmaktadır bu kampanyamız tüm yıl boyunca geçerlidir ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Klima Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir Cevap Yazın