Ulus Baymak Kombi Servisi Kampanyası

Kategori: Baymak Kombi | 0

Ulus Baymak Kombi Servis Kampanyası Hizmetlerimiz 

Ulus bölgesinin en eski servis firmalarından biri olan firmamız bu bölgeye özel servis kampanyası yapmış bulunmaktadır servis firmamız bölgedeki tüm Baymak kombi ürünlerinin parça değişimleri arızalarıve bakımlarından kampanyalı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Firmamız kampanya dahilinde tüm hizmetlerinde %10 idirim vermektedir. Bu indirimlerden yararlanabilmek için arızalanan cihazınızın garanti süresinin bitmiş olması gerekmektedir. Firmamız özel servis hizmeti verdiğinden dolayı garantisi devam eden ürünlere servis hizmetimiz bulunmamaktadır. Eğer cihazınız garantiliyse size en yakın Baymak yetkili servisine ulaşmanız gerekmektedir.

Firmamızın bu kampanyasından yararlanabilirmeniz için bizlere aşağıdaki  Kampanya Kodu’unu vermelisiniz.

KOD : BAY-966541

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler hemen aşağıda bulunmaktadır.

  • Ulus Baymak Kombi Bakımı
  • Ulus Baymak Kombi Parça Değişimi
  • Ulus Baymak Kombi Petek Temizliği
  • Ulus Baymak Kombi Tamir Servisi
  • Ulus Baymak Kombi Kart Tamiri

Teknik servis ustalarımız cihazlarınızın hemen hemen tamamına yakının arızasını hemen yerinde gidermektedir. Bu arızalarda parça değişimi gerektiğinde hem işçliğe hemde değişilen paraça 1 sene firma garantisi verilmektedir bu süre zarfından cihazınız tekrar arıza yapmışsa ürününüz ücretsiz olarak hizmetlerimizden yararlanacaktır.

NOT : Bizim taktığımız sıfır parçalar için geçerlidir.

Tüm kombi hizmetlerimiz ve yapmış olduğumuz kampanyalar hakkında bilgi almak yada soru sormak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ulus Baymak Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz ve kampanya sunduğumuz bölgenin haritası.

Bir Cevap Yazın