Ulus Viessmann Kombi Servisi Kampanyası

Kategori: Viessmann Kombi | 0

Ulus Viessmann Kombi Servis Kampanyası ve Bilgilendirmesi

 

Birçok bölgeye servis ve kampanya yapmakta olan firmamız Ulus bölgesinede Kombi Servis kampanyası yapmaktadır bu kampanyadan sadece garanti dahilinde olmayan cihazlarda faydalanabilirsiniz eğer cihazınızın garantisi (Uzatılmış Garantisi vs.) varsa  biz firma olarak bu ürünlere özel servis olduğumuzdan dolayı bakamamaktayız. Kampanyamız 2018 yılı sonuna kadar devam etmekte olup aksi belirtilmediği sürece bir sonraki senede geçerli olmaktadır. Kampanyalı olarak aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz.

  • Ulus Viessmann Kombi Bakımı
  • Ulus Viessmann Kombi Petek Temizliği
  • Ulus Viessmann Kombi Parça Tedariği ve Değişikliği
  • Ulus Viessmann Kombi Kart Tamiri ve Değişikliği
  • Ulus Viessmann Kombi Arıza ve Onarımı

Servisimizde yapılan bu hizmetleri %10 ve daha üstü indirimler ile yararlanabilirsiniz bunun için aşağıdaki kodu bize  bildirmeniz yeterlidir.

Kodi : VIE-2233214

Kombillerinizin arızalarının haricinde kombi petek temizliği’de yapmaktayız bu temizlikte bu iş için özel olarak üretilmiş cihazlar kullanmaktayız ve yine bu temizlik için o nötür kimyasallar ile peteklerin içlerini tüm kir pas ve balçıktan arındırmaktayız.

Servis hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz

Ulus Viessmann Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Servis hizmeti ve kampanya  yaptığımzı bölgenin haritası.,

Bir Cevap Yazın